Çamaşırhane Silindir Ütü Anabant Keçeleri

Tüm ithal ve yerli makinelerde güvenle kullanabilirsiniz.Yüksek teknoloji ürünü makinelerde,iğneleme yöntemiyle imal edilen bu keçe,bir yüzeyi Nomex ®,diğer yüzeyi ise polyester malzemeden imal edilmiştir.

Verici-Taşıyıcı Keçeler

Tüm ithal ve yerli makinelerde güvenle kullanabilirsiniz.Yüksek teknoloji ürünü makinelerde,iğneleme yöntemiyle imal edilen bu keçe, her iki yüzeyide polyester malzemeden imal edilmiştir. Ekyeri ithal paslanmaz klipslidir.

Katlama Keçe Bantları

Yüksek teknoloji ürünü makinelerde,milimetrik dar dokuma yöntemiyle, %100 pamuk ipliğinden imal edilmiştir. Ekyeri,ithal paslanmaz klipsli olarak sonsuz hale getirilir.

Servis Montaj Hizmeti

Türkiye'nin her bölgesine yerinde servis montaj hizmeti vermekteyiz.
Servis ve montaj hizmetlerimiz,konusunda deneyimli,uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Toz Waxlar Bir önceki sayfaya dön
  • Toz Waxlar
  • Toz Waxlar

    Buharla çalışan tüm ithal ve yerli çamaşırhane silindir ütü makinalarında güvenle kullanabileceğiniz,yüksek sıcaklığa dayanıklı (180 C°-220 C°),yanmaz parafin wax.Yüksek kalitesi sayesinde yataklarda homojen bir dağılım gösterir.İçeriğindeki bitki özüne sahip balmumu sayesinde silindir yataklarının performansını arttırır.Düzenli kullanıldığında ütülemenin verimli bir şekilde yapılmasına katkıda bulunur.