Çamaşırhane Silindir Ütü Anabant Keçeleri

Tüm ithal ve yerli makinelerde güvenle kullanabilirsiniz.Yüksek teknoloji ürünü makinelerde,iğneleme yöntemiyle imal edilen bu keçe,bir yüzeyi Nomex ®,diğer yüzeyi ise polyester malzemeden imal edilmiştir.

Verici-Taşıyıcı Keçeler

Tüm ithal ve yerli makinelerde güvenle kullanabilirsiniz.Yüksek teknoloji ürünü makinelerde,iğneleme yöntemiyle imal edilen bu keçe, her iki yüzeyide polyester malzemeden imal edilmiştir. Ekyeri ithal paslanmaz klipslidir.

Katlama Keçe Bantları

Yüksek teknoloji ürünü makinelerde,milimetrik dar dokuma yöntemiyle, %100 pamuk ipliğinden imal edilmiştir. Ekyeri,ithal paslanmaz klipsli olarak sonsuz hale getirilir.

Servis Montaj Hizmeti

Türkiye'nin her bölgesine yerinde servis montaj hizmeti vermekteyiz.
Servis ve montaj hizmetlerimiz,konusunda deneyimli,uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Hakkımızda Bir önceki sayfaya dön

TERMOTEK KEÇE SAN.TİC. LTD. ŞTİ.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde,2003 yılında kurulan TERMOTEK KEÇE,Sanayi Kayışları ve Konveyör Bantlar alanında,kendi atölyesi ve uzman personeli ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Sanayi Kayışları ve Konveyör Bantlar konusunda,Avrupa'nın önde gelen markalarını ithal edip kendi atölyesinde işleyerek;Tekstil,Çamaşırhane,Alüminyum,Deri,Otomotiv,Mobilya,Ağaç İşleri, Plastik,Gıda,Ambalaj,Makine,Otomasyon.. vb sektörlere kalıcı çözümler sunan TERMOTEK KEÇE,Türk Sanayisi'nin yanısıra komşu ve diğer ülkelere de hizmet vermeye devam etmektedir.

TERMOTEK KEÇE, kurulduğu günden bugüne kadar olduğu gibi yarınlara da, hizmette ve üretimde kalite'yi,TERMOTEK KEÇE güvencesi ile siz değerli müşterilerine sunmaya devam edecektir.

Sizlerle birlikte,uzun yıllar çalışmayı ümit eder,yakın işbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla