Çamaşırhane Silindir Ütü Anabant Keçeleri

Tüm ithal ve yerli makinelerde güvenle kullanabilirsiniz.Yüksek teknoloji ürünü makinelerde,iğneleme yöntemiyle imal edilen bu keçe,bir yüzeyi Nomex ®,diğer yüzeyi ise polyester malzemeden imal edilmiştir.

Verici-Taşıyıcı Keçeler

Tüm ithal ve yerli makinelerde güvenle kullanabilirsiniz.Yüksek teknoloji ürünü makinelerde,iğneleme yöntemiyle imal edilen bu keçe, her iki yüzeyide polyester malzemeden imal edilmiştir. Ekyeri ithal paslanmaz klipslidir.

Katlama Keçe Bantları

Yüksek teknoloji ürünü makinelerde,milimetrik dar dokuma yöntemiyle, %100 pamuk ipliğinden imal edilmiştir. Ekyeri,ithal paslanmaz klipsli olarak sonsuz hale getirilir.

Servis Montaj Hizmeti

Türkiye'nin her bölgesine yerinde servis montaj hizmeti vermekteyiz.
Servis ve montaj hizmetlerimiz,konusunda deneyimli,uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Kendinden Yapışkanlı PTFE Teflon ® Bant Bir önceki sayfaya dön
 • Kendinden Yapışkanlı PTFE Teflon® Bant
 • Kendinden Yapışkanlı PTFE Teflon ® Bant

  Isıya dayanıklı yapışkan özelliği vardır.PTFE cam elyaf kumaşlar,- 270 C ile + 270 C sıcaklıkta çalışır.Tüm kimyasal maddelere karşı dayanımı (nem,asit,solvent,yağ vb. . ),sürtünmeye dayanımı, yapışmazlık,yanmazlık,elektriksel izolasyonu,esnekliği,yüksek ısı iletimi,yüzeyinin çeşitli dirençlerde bozulmaması,kolaylıkla temizlenip yeniden kullanılması,malzemeyi kolay bırakması gibi özelliklerinden ötürü tercih edilir.Hemen hemen her sektörde kullanılabilmektedir.Tela yapıştırma pres bandı olarak, antistatik ve normal teflon kumaşlar tekstilde;Kauçuk ekstrüzyon tünelleri;kağıt, hafif oluklu, plastik, aluminyum filmlerin ekstrüzyon işlemi(kağıt/paketleme sektörü), Paketleme makinası rezistans çeneleri;Mobilya sektöründe,kontrplak ve laminasyon işleminde;Gıda sektöründe, açık gıda pişirme - soğutma tünellerinde,bisküvi,hamur vb. sıcak tepsiler;Elektrik - Elekronik sektöründe kullanılırlar.Ayrıca tıp(laboratuarlar),uzay teknolojisi,bilgisayar,filtre ürünleri,sızıntı önleme,izolasyon bandı vb alanlarda kullanılmaktadır.Standart en: 1000 mm'dir.

  • Barkod İkonu

   (T-0,13 AD) PTFE
   Teflon ® / Yapışkanlı

  • Ağırlık İkonu

   Ağırlık
   320 gr

  • Metre İkonu

   Yaklaşık Kalınlık
   0,13 mm

  • Termometre İkonu

   Çalışma Sıcaklığı
   270 C°